یک داستان واقعی ، ماجرای راه اندازی حکیم باشی

ایام تعطیلات نوروز 96 بود ، در همان ایام عید ، دندان درد شدیدی گرفته بودم ، دید و بازدید های عیدی رو که ازم  گرفت هیچ ، صبح تا شب ، شب تا صبح یک لحظه هم آرومم نمی گذاشت. دکتر رفتن هم دردی از این دنداد درد بی موقع دوا نکرد ، عفونت کرده بود و هرچقدر هم چرک خشک کن استفاده کردیم انگار نه انگار ، دکتر چندتا آمپول نوشت اما نه برای خوب شدن برای آروم شدن موقتی ! گفتم آقای دکتر وقتی درد هست یعنی مشکلی وجود داره، راه حل بفرمائید نه مسکن! تعطیلات بود و خیلی از دندان پزشکی ها تعطیل بودند ، شدت درد به قدری بود که مجبور شدم چندتا کپسول و قرص باهم بخورم، مسکن های قوی بودند اما حتی یک ذره م از درد شدید دندان که خیلی ها تجربه کردن و میدونن چی میگم کم نشد ، بعد یکی دو ساعت فشارم خیلی بالا رفت ، 16 رو رد کرد، مجبور شدم برم دکتر و قرص زیرزبانی بهم داد. خداروشکر یکی از آشنایان اومد و وقتی ماجرا را شنید ، بالافاصله یک دارو که چه عرض کردم معجزه دندان درد برام اورد. یه قطره کوچیک، به محض اینکه استفاده کردم یک ربع نشد کلا درد برطرف شد. دردی که چند روز به هیچ وجه خوب نمی شد با یک قطره خوب خوب شد. وقتی گفت این قطره خوب میکنه باورم نمیشد. اما گفتم تیری در تاریکی میندازیم دیگه هرچی شد شد! اما بعد استفاده فهمیدم قدرت داروهای اسلامی یعنی چی! چیزی که هرکسی اگه استفاده کنه به تأثیر سریع و شفا بودنش ایمان میاره! واقعا نمیدونم چرا وقتی دارویی که سفارش پیامبرمونه! نباید تو هیچ داروخانه و عطاری پیدا بشه و وقتی درد دندان میگیری باید از داروهایی استفاده کنی که نه تنها اثری نمیکنه ضررهای بیشتری هم داره! اونجا بود که به داروهای طب اسلامی ایمان آوردم.

یکی دیگه از داروهایی که واقعا معجزه کرد ، داروی جامع امام رضا(ع) برای درمان سنگ کلیه بود ، یکی از آشنایان باید عمل میکرد ، چند روز قبل از عمل از این دارو استفاده کرد ، وقتی رفته بود معاینه ، پزشک گفته بود سنگی دیگه نیست که عمل نیاز داشته باشه! خودش که هیچ پزشک هم باورش نمیشد!

برای اینکه مطمئن بشم گفتم باید باز هم امتحان کنم، یکی از دوستان که اتفاقا بیمه هم نداشت و هر بار برای یه سری مسکن و … نزدیک به 200 هزار تومان باید پول می داد. وقتی گفت سنگ کلیه داره و درد شدیدش ارومش نمیزاره ، ماجرا تعریف کردم و گفت سریع برام بیار ، 6 تا دارو سفارش دادم و به دستش رسوندم.چهارتا از داروها رو با سوداب استفاده کرده بود. وقتی پرسیدم اثر کرد یا نه؟ فقط گفت خدا خیرت بده، اثر کرد چه اثر کردنی…

البته برای دفع سنگ اذیت شده بود ، که خب چاره ای نیست و باید بیشتر مصرف میکرد تا سنگ کاملا خورد می شد. بعد این ماجرا بود که دیگه تصمیم گرفتیم این داروها رو به دست هرکسی که نیاز داره و درخواست میده برسونیم. داروهایی که روایات معصومین ماست و در اون شفاست نه مسکن موقتی!

به همین دلیل تصمیم گرفتیم این فروشگاه رو راه اندازی کنیم تا همه هموطنانمون براحتی و سریع بتونن از این داروهای اسلامی که از معصومین(علیهم السلام) روایت شده و توسط جمعی از دوستان حوزوی زیر نظر یکی از پزشکان معتبر که قبلا هم در امریکا طبابت داشتند و به ایران بازگشتند تهیه میشه. بدست شما برسونیم. تا شما هم به طب اسلامی ایمان بیارید و مهمتر از اون خیلی زود خوب بشید.